ЗУСТРІЧ ІЗ ДЕЛЕГАЦІЄЮ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У ДОВЖАНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ     У понеділок, 30 серпня, відбулася зустріч колективу Довжанської гімназії із  делегацією у складі голови уряду словаків, які живуть за кордоном Міланом Яном Піліпом, Генеральним  консулом Словацької Республіки в Ужгороді Паволом Панісом, лектором словацької мови і культури, доктором філол. наук, професором УжНУ словацької філології Яною Кесселовою.

     Іноземних гостей зустрічали директор  Довжанської гімназії Поринець Г. І.  та вчитель словацької мови Панич Н. Й.

      На зустрічі були також присутні голова Довжанської ОТГ Симканич В. М., заступник голови  Батрин В. В. та секретар Петканич Н. М.

   У ході розмови було обговорено широке коло питань, а одним із головних напрямків співпраці є подальше вивчення мови нацменшин  у гімназії. Вивчення словацької мови є вагомим плюсом для дітей не лише з словацьких родин, але і з українських.

Почесні гості відвідали новостворений  сучасний кабінет іноземних мов, який функціонуватиме завдяки реалізації проєкту «Створення сучасного кабінету іноземних мов» за фінансової підтримки міжнародної організації SlovakAid.

Хочеться подякувати Генеральному консулу Словацької Республіки Паволові Панісу, професорці УжНУ словацької філології Яні Кесселовій. Особливі слова подяки консулу з економічних питань Даніелу Цабанові, з яким розпочато втілення проєкту та раднику з економічних питань Романові Жатко, з яким продовжується робота над проєктом. Дякуємо за допомогу, підтримку та корисні поради.

   Роботи по створенню комфортних умов для якісної освіти наших учнів тривають. Дуже дякуємо  SlovakAid.

Проєкт «Створення сучасного кабінету іноземних мов».

Маленькі гранти для розбудови великої громади.

    Довжанська гімназія взяла участь у конкурсі грантів Словацького консульства м.Ужгорода.

     За підсумками роботи конкурсної комісії проєкт «Створення сучасного кабінету іноземних мов» Панич Наталії Йосипівни відібрано, підписано договір та фінансуватиметься SlovakAid.

     Предметом договору є проведення ремонтних робіт класного приміщення та закупівля сучасного мультимедійного обладнання.

     Створення сучасного кабінету іноземних мов виконується у межах гранту SAMRS/2021/SG/03/UA та за фінансової підтримки організації SlovakAid.