Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 
«В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

З 01-31 жовтня у Довжанській гімназії проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи.

Презентація лепбука «Аптека для душі»

Під час відкриття тижня бібліотекар Пилип Тетяна Іванівна презентувала лепбук «Аптека для душі». Учням були цікаві завдання, які підготував Лепбук.

Тематична виставка «Бібліотека очима дітей»

Учні 5- 9 класів підготували малюнки та плакати до виставки «Бібліотека очима  дітей».

Тематична виставка «Сучасна підліткова література»

Протягом місячника учні мали змогу ознайомитися з художньою літературою сучасних письменників для підлітків. Це дало можливість зацікавити учнів читанням книг.


Екскурсія в сільську бібліотеку

7 жовтня для п’ятикласників була організована екскурсія в сільську бібліотеку. Учні отримали базову інформацію про те, хто такі бібліотекар, читач; ознайомилися з правилами користування бібліотекою. Під час екскурсії залами книгозбірні учні дізналися про важливі факти з історії бібліотеки, ознайомилися із структурою та правилами роботи .

Бібліотечний урок «Посвята у читачі»

17 жовтня бібліотекар Пилип Тетяна Іванівна цікаво провела виховний захід «Посвята в читачі». Бібліотечний урок проведено для ознайомлення першокласників з бібліотекою, пропагування дитячої літератури, потребу в щоденному читанні, уявлення учнів про значення книги житті людини.

Учні 5-Б класу підготували вірші про роль книжки в житті людини, а також подарували молодшим читачам закладки  для книг. Насамкінець свята  бібліотекар вручила першокласникам посвідчення читачів.

Виховна година «Бібліотеки світу»


Презентація 

«В нас єдина мета -Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

Вовканич Олександра, лідер учнівського самоврядування підготувала презентацію на тему місячника шкільних бібліотек. Презентувала свою роботу перед учнями 6 класу

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше