За підтримки словацьких партнерів у Довжанській гімназії   

створено сучасний кабінет іноземних мов

     Оновлений сучасний кабінет іноземних мов почав функціонувати у Довжанській гімназії. Проєкт вартістю 5 тисяч євро реалізований у співпраці з Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді та за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці SlovakAid.

     Директорка гімназії Ковач М. О., вчителька словацької мови Панич Н. Й.

подякували словацьким партнерам за реалізацію проєкту, за підтримку та партнерство.

    Мирослава Олександрівна наголосила, що оновлений клас, із використанням сучасних технологій, створює якнайкращі умови для роботи учнів по вдосконаленню навичок якісного володіння іноземними мовами, у тому числі словацької. Придбане та встановлене сучасне обладнання розвиває в учнів інтерес до вивчення іноземних мов, робить процес навчання незвичним, захоплюючим, допомагає підтримати постійне зацікавлення їх предметом.Prišiel k nám Mikuláš

     Цілий рік усі ми – і дорослі, і діти – з нетерпінням очікуємо зимові свята.
     З особливим нетерпінням чекають діти Свято Миколая, яке пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це  й буває на свято.
     Це свято – прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми.
     Така казка завітала і в Довжанську гімназію, бо 6 грудня учні, які вивчають словацьку мову, отримали солодкі подарунки, про які подбало Генеральне консульство Словацької республіки в Ужгороді на чолі з Генеральним консулом Павлом Панісом.
     Висловлюємо щиру подяку Генеральному консульству  Словацької республіки в Ужгороді за те, що подарували учням Довжанської гімназії позитивні емоції.


ЗУСТРІЧ ІЗ ДЕЛЕГАЦІЄЮ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У ДОВЖАНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

     У понеділок, 30 серпня, відбулася зустріч колективу Довжанської гімназії із  делегацією у складі голови уряду словаків, які живуть за кордоном Міланом Яном Піліпом, Генеральним  консулом Словацької Республіки в Ужгороді Паволом Панісом, лектором словацької мови і культури, доктором філол. наук, професором УжНУ словацької філології Яною Кесселовою.

     Іноземних гостей зустрічали директор  Довжанської гімназії Поринець Г. І.  та вчитель словацької мови Панич Н. Й.

      На зустрічі були також присутні голова Довжанської ОТГ Симканич В. М., заступник голови  Батрин В. В. та секретар Петканич Н. М.

   У ході розмови було обговорено широке коло питань, а одним із головних напрямків співпраці є подальше вивчення мови нацменшин  у гімназії. Вивчення словацької мови є вагомим плюсом для дітей не лише з словацьких родин, але і з українських.

Почесні гості відвідали новостворений  сучасний кабінет іноземних мов, який функціонуватиме завдяки реалізації проєкту «Створення сучасного кабінету іноземних мов» за фінансової підтримки міжнародної організації SlovakAid.

Хочеться подякувати Генеральному консулу Словацької Республіки Паволові Панісу, професорці УжНУ словацької філології Яні Кесселовій. Особливі слова подяки консулу з економічних питань Даніелу Цабанові, з яким розпочато втілення проєкту та раднику з економічних питань Романові Жатко, з яким продовжується робота над проєктом. Дякуємо за допомогу, підтримку та корисні поради.

   Роботи по створенню комфортних умов для якісної освіти наших учнів тривають. Дуже дякуємо  SlovakAid.
Проєкт «Створення сучасного кабінету іноземних мов».

Маленькі гранти для розбудови великої громади.

    Довжанська гімназія взяла участь у конкурсі грантів Словацького консульства м.Ужгорода.

     За підсумками роботи конкурсної комісії проєкт «Створення сучасного кабінету іноземних мов» Панич Наталії Йосипівни відібрано, підписано договір та фінансуватиметься SlovakAid.

     Предметом договору є проведення ремонтних робіт класного приміщення та закупівля сучасного мультимедійного обладнання.

     Створення сучасного кабінету іноземних мов виконується у межах гранту SAMRS/2021/SG/03/UA та за фінансової підтримки організації SlovakAid.